Zamek w Mosznej – idealne miejsce do integracji zespołu.

Wyjazdy biznesowo-integracyjne charakteryzują się ścisłym planem działania. Najpierw odbywa się szkolenie lub konferencja firmowa, na której to pracownicy, są szkoleni bądź odbywają się podsumowania dotychczasowych osiągnięć i prawdziwa burza mózgów. Takie zebrania trwają nawet kilka godzin, więc po zakończeniu szkolenia/konferencji wszyscy uczestnicy są na pewno bardzo zmęczeni. Każdy marzy o odrobinie relaksu czy spacerze, na którym będzie mógł w spokoju przeanalizować nowo poznaną wiedzę. Badania dowodzą, że po każdym szkoleniu czy innej formie przyswajania wiedzy, mózg potrzebuje się zresetować. Tylko w taki sposób jest przyjąć nowo poznane informacje, które zostały mu podane wcześniej!

Zadbaj o relaks i komfort całego zespołu.
Zamek w Mosznej to idealne miejsce na spotkanie z pracownikami w formie szkoleń czy zabaw integracyjnych. Ten obiekt jest przystosowany, do przyjmowania dużej liczby osób i posiada duże, komfortowe sale konferencyjne. Wszystkie sale są niesamowicie klimatyczne, meble zostały zachowane w klimacie epoki. Szkolenie biznesowe w takim miejscu to niesamowita przyjemność. Można na chwilę przenieść się do czasów ludzi mieszkających w tym zamku. Taka podróż w przeszłość to niebywała atrakcja.

To, jak i gdzie będzie prowadzone szkolenie, ma duży wpływ na pracowników. Kiedy szef dba o każdy detal, nawet o wygląd Sal konferencyjnych, pracownicy automatycznie wiedzą, że są szanowani, a ich komfort jest na pierwszym miejscu.

Po szkoleniu biznesowym…

Po szkoleniu zawsze przychodzi czas na relaks! Zamek w Mosznej oprócz niebywałej architektury, która zapiera dech w piersi, posiada hotelowe SPA. Tam można oddać się zupełnemu wyciszeniu. Regeneracja to bardzo ważny punkt, życia każdego człowieka. Nie można ciągle pracować, bez możliwości odpoczynku. Kiedy relaks jest na tak wysokim poziomie, jak SPA w Zamku Moszna, to każdy z gości czuje się naprawdę wyjątkowo.
Oto przecież chodzi! Praca powinna nam się miło kojarzyć. Po tak wspaniałym wypoczynku, kiedy pracownicy wrócą do swoich codziennych obowiązków, na pewno będą znacznie lepiej pracować, ponieważ zresetowany umysł jest znacznie bardziej wydajny!

Zamek w Mosznej dba o każdy szczegół, wszelkie usługi są pełnione na największym poziomie. W końcu nie mogłoby być inaczej, zamek musi być godny swojego Króla! W tym miejscu doświadczysz historii, kojącego relaksu oraz natury bowiem wokół obiektu rozlega się przepiękny park. Zabierz swój zespół na wyjazd firmowy w iście królewskim stylu!