Wyjazd firmowy nad jezioro Solińskie

Ach, gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady… To hasło jest chyba wszystkim znane. Bieszczad, to miejsce, które pozwala zbliżyć się do natury i poczuć jej piękno. Szczególnie piękne w Bieszczadach są niesamowite góry i to, że niedaleko jest do jeziora Solińskie. To jezioro, tak właściwie jest zalewem, jednak przyjęło się mówić o tym zbiorniku wodnym, po prostu jezioro. Okolice znajdujące się nad jeziorem, są idealnym miejscem na wyjazd firmowy. Znajduje się tam wiele ośrodków przystosowanych, do przyjmowania dużych grup osób, a dodatkowo w tym miejscu nie można się nudzić.

Szczególnym obiektem jest zapora Solińska, po której swobodnie można spacerować i napawać się niesamowitym widokiem. Tę bliskość z naturą doceni każdy pracownik Twojej firmy. Tak błogie ukojenie na pewno pozwoli się Wam jeszcze bardziej zintegrować.

Atrakcje, które czekają na Was nad jeziorem Solińskim.
Jeżeli nie bocie się pływam, możecie wynająć rowerki wodne i przepłynąć całe jezioro. Ta atrakcje, jest oczywiście dostępna tylko letnią porą.
Solińskie wody są otoczone plażami, dlatego bez najmniejszego problem, można się opalać i poczuć trochę jak nad morzem.
W 2015 roku na solińskiej zaporze powstał, ogromny mural, który przedstawia zwierzęta, podczas spaceru koniecznie musicie zobaczyć to dzieło. Zapiera dech w piersi!

Restauracje i nocleg.
Nad samym jeziorem, jak i w całej Solinie, znajdziecie masę restauracji, które oferują świeżo złowione ryby. Są przyrządzane na miejscu i smakują wyśmienicie.
Noclegiem nie musicie się martwić, wystarczy, że przedstawicie nam swoje, upodoba co do preferencji miejsca, gdzie chcielibyście spać. My w mgnieniu oka przejrzymy za Was oferty i znajdziemy najbardziej odpowiedni hotel.

Impreza firmowa.

Na życzenie naszych klientów, możemy przygotować imprezę firmową w hotelu, w którym, będziecie nocować.
Zadbamy o każdy element, tak aby cały zespół czuł się usatysfakcjonowany.

Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy dla Ciebie i Twoich pracowników, wspaniały wyjazd nad jezioro Solińskie.