Wyjazd firmowy na Lawendowe Pola

Warmia to nadal, rzadko wybierany kierunek przez turystów. Większość osób myśli, że to miejsce, nie ma kompletnie nic ciekawego do zaoferowania. Jednak Warmijskie miejscowości, to przepiękne tereny, w których można się zakochać. Dodatkowym plusem jest jej dziewiczość, ponieważ nie znajdziemy tam tłumów i uciążliwych turystów.

Pola Lawendowe.
Szczególnie ciekawym miejscem, które pragniemy Wam przedstawić i jednocześnie zaprezentować pod kątem wyjazdu firmowego, są Lawendowe Pola. To miejsce, w lecie przypomina toskański krajobraz.
Jednak by doświadczyć zapachu i piękna natury nie trzeba wyjeżdżać za granicę. Nowe Kawkowo to mała wieś znajdująca się w powiecie olsztyńskim. Oferuje niesamowite lawendowe łąki! To miejsce stworzyła jedna kobieta. Zrobiła to z pasji, dzięki niej można podziwiać kwiaty podczas błogiego spaceru.

Dom z bali i wyjątkowe warsztaty.
Jeśli jednak nie jesteście fanami kwiatów to dokładnie w tym samym miejscu, możecie podziwiać wspaniałą architekturę-dom z bali. W owym domu znajduje się „Lawendowe Muzeum Żywe”. Jeżeli zarezerwujecie wycieczkę na pola odpowiednio szybko, możecie załapać się na wiejskie warsztaty alchemiczne, na których samodzielnie będziecie mogli przygotować kremy, wody lawendowe oraz olejki eteryczne. Tak niecodzienne atrakcje przyciągają szczególnie ludzi z dużych miast, którzy na co dzień raczej mogą podziwiać betonowe drogi i budynki. Warto zorganizować wyjazd firmowy na Lawendowych Pola, dla samego relaksu i integracji w miejscu, w które właścicielka wkłada całe serce.

Kiedy najlepiej przyjechać do Nowego Kawkowa?
Od połowy czerwca do drugiej połowy lipca, lawenda prezentuje się najpiękniej. To czas jej pełnego rozkwitu. Zapach, który unosi się nad polami, jest obłędny!

Myślę, że to miejsce jest warte zobaczenia. Świetnie jest się odprężyć w oryginalny sposób wraz z całym zespołem. Zupełnie nowym doznaniem dla większości, będzie na pewno tworzenie własnych wyrobów z lawendy. Kto by nie chciał mieć tak naturalnego kremu w swojej kosmetyczce? Zarezerwuj już dziś firmowy wyjazd do krainy lawendy!